A Collagen a day

Keep Doctors away

But we make you stronger

You may be strong

Beauty is precious ...

Protect it

Nothing
tastes
as good
as fit
feels

کلاژینو

کلاژن فراوانترین پروتئین است که بیش از ۳۰ درصد پروتئین بدن ما را تشکیل می دهد و با افزایش سن تولید آن کاهش می یابد. کلاژن در همه بافت های اتصال دهنده از جمله پوست، استخوان، غضروف ، تاندون و رگ های خونی موجود است و نقشی حیاتی را در محافظت و پیوستگی اندام ها در تمامی بدن بر عهده دارد. كلاژينو نوع منحصر به فرد کلاژن ماهی، با قابليت جذب بسيار بالا مي باشد كه با تکنولوژی روز اروپا تهيه و در بازار عرضه می گردد.

1
1

کنتـرل وزن

با توجه به اینکه کلاژن به عنوان منبع غنی پروتـئين شناخته شده است،  مصرف آن باعث ماهیچه سازی شده و در افزایش سوخت و ساز بدن نقش مهمی دارد.کلاژینو  به عنوان یک مکمل  نقش بسزایی در کاهش اشتها دارد ، همچنین برای کنترل قند خون و کلسترول نیز می توان از آن استفاده کرد.

1
1

مفاصل و استخوان

کلاژن پروتـئین اصلی تشکیل دهنده غضروف، رباط و استخوان ها است. از آنجایکه با افزایش سن، تراکم و استحکام استخوان  کاهش یافته و ضعیف و شکننده می شوند این امر باعث بروز آرتروز و پوکی استخوان به ویژه در زنان یائسه می شود. کلاژینو با حفاظت از پروسه تولید غضروف باعث حفاظت از مفاصل شده و  با افزایش جذب کلسیم از پوکی استخوان و دیگر صدمات وارده به مفاصل و رباط ها جلو گیری می کند.

1
1

پوست و مو

کلاژن بخش اصلی ساختار تشکیل دهنده پوست و مو می باشد که با گذشت زمان و تحت تآثیر عوامل درونی و بیرونی پوست نازک شده و کیفیت و تعداد کلاژن ها کاهش یافته واین امر باعث پیری زودرس، چین و چروک وخشکی پوست می شود. کلاژینو با آبرسانی به لایه های مختلف پوست باعث تاخیر در شکل گیری چین و چروک می گردد، همچنین از ریزش مو بیشتر جلوگیری کرده و باعث تحریک رشد مو و کاهش سفید شدن مو می شود.

1
1

ورزش و تناسب اندام

ورزش طولانی مدت باعث اکسیداسیون و از دست رفتن پروتئین در عضلات می شودکلاژینو یک منبع حاوی اسید آمینه و پروتئین منحصر به فرد است که به بازسازی توده عضلانی بعد از ورزش کمک می کند و عملکرد ورزشکاران را با پشتیبانی از بازسازی و انقباض بهتر عضلات افزایش می دهد.

تاریخچه ویشارد

كمپاني ويشارد با ۱۷۰ سال سابقه در كشور فرانسه ، يك پيشروي جهاني در توليد و فروش محصولات كلاژن مي باشد، كه از طرف اتحاديه اروپا و منطقه پيرنه با سرمايه گذاری ۲ ميليون دلاری در تحقيقات پِپتيد های كلاژن ماهی، حمايت ميگردد.

پپتيد كلاژن ماهي محصول خلاقانه ويشارد، تحت علامت تجاري ناتيكول مي باشد، كه عمدتا به مواد غذايي سالم و مقوي، نوشيدنيها، لوازم آرايشي ، مواد مغذي دارويي و محصولات سلامت اضافه مي شود.

اين نوآوري، نيروي كليدي شركت است كه باعث مي شود، اين شركت به صورت مداوم به دنبال خلاقيت و راه هاي جديد سلامتي باشد، تا آن ها را براي مشتريانش فراهم آورد

تاریخچه دراژه

گروه صنايع غذايي دراژه متشكل از سه زير مجموعه كارخانه فال ، كارخانه دراژه و شركت بازرگاني دراژه مي باشد كه در سال ۱۳۷۷ در زميني بالغ بر ۴۰۰۰۰ متر مربع در شهرك صنعتي يزد تاسيس گرديده و مورد بهره برداري قرار گرفت است. اين مجموعه با بهره گيري از پيشرفته ترين دستگاه ها و تجهيزات كشور آلمان ، فرانسه و بلژيك به عنوان بزرگترين توليد كننده محصولات پودري در ايران شناخته شده است. كليه تجهيزات اين مجموعه ساخت اروپا مي باشد و كاملاً با مدرنترين تكنولوژي روز دنيا مطابقت مي نمايد.

گروه صنايع غذايي دراژه با رعایت کامل استانداردهای جهانی موفق به کسب نشان استاندارد تشویقی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شده و علاوه بر آن توانسته است گواهینامه های ISO 2200 , ISO 9001  و HACCP را از SGS  شرکت اخذ نماید . محور اصلی در کلیه فعالیتهای شرکت صنایع غذایی دراژه معرفی نسل های جدیدی از طعم ها و محصولات در راستای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان و کسب رضایت آنان می باشد. از اين رو يكي ديگر از فعاليت هاي جديد اين مجموعه ورود محصول “كلاژن” با نام تجاري “كلاژينو” مي باشد. کلاژن فراوانترین پروتئین بدن است که در همه بافت های اتصال دهنده از جمله پوست ،استخوان، غضروف ، تاندون و رگ های خونی موجود است.

مقالات

مطالعات بالينی _ CSR3407 روش و نتايج

مطالعات بالينی  _CSR3407 روش و نتايج :

اين مطالعه بالينی به طور رندومی، در مقابل گروه شاهد بر روی ٢ گروه ،كه شامل ٤٠ خانم سالم در سنين ٥٠ تا ٧٠ سال بود در فصل بهار به مدت ١٢ هفته انجام گرفت. هدف ارزيابی پتانسيل ضد پيری مصرف ١٠ گرم كلاژينو ( پپتيد كلاژن ماهی) بر روی ابعاد پوستی و تلورانس آن است.١٠ گرم كلاژينو با مايعات مخلوط و در هنگام صبح به مصرف خوراكی رسيد.

اين مطالعه به وسيله CPCAD (كلينيك فارماكولوژی مستقل ، متخصص در امور پوستی از فرانسه) انجام و انداره گيری بيومكانيكی داوطلبان به وسيله متخصصين پوست تاييد شده انجام شد. اين مطالعات بالينی تحت نظر سازمان مقررات قانونی فرانسه و توسط كميته اخلاقي محلی تاييد شد.

رضايت هر شخص مورد آزمايش قبل از مطالعه گرفته شده بود.

هيدراتاسيون: (آبرسانی)

اين دستگاه ظرفيت الكتريكی پوست را كه بيانگر شاخص آبدار شدن پوست را اندازه می گيرد. اين امكان را مي دهد كه وضعيت آبدار شدن لايه هاي اول را با استفاده از دستگاه ظرفيت الكتريكی اندازه گيری كند.

انعطاف پذيري  :

اين روش درجه دفرمه شدن پوست و زمان مورد نياز برای برگشت آن به صورت اوليه را اندازه گيری مي كند. تغييرات اتفاق افتاده بر روی پوست به وسيله سيستم بصری اندازه گيری ميشود. پرامتر های اندازه گيری ue: تغييرات انعطافی -ur: برگشت تغييرات انعطافی-uf: مجموعه قابليت كشش پوست- ua:بهبود كامل تغييرات -ur/ue: انعطاف خالص را اندازه مي گيرد.

مطالعات بالينی CSR3463 - روش و نتايج

مطالعات بالينی CSR3463  _ روش و نتايج :

اين مطالعه بالينی به طور رندومی ، در مقابل ( گروه شاهد) بر روي ٦٠ خانم سالم حدود ٥٦ سال انجام شد. هدف ارزيابی پتانسيل ضد پيری مصرف روزانه 5 گرم كلاژينو ( پپتيد كلاژن ماهی) بر روي ابعاد پوستی و تلورانس آن است. 5 گرم كلاژينو با مايعات مخلوط شده و هنگام صبح به مصرف خوراكی ميرسد.اين مطالعه به وسيله CPCAD (كلينيك فارماكولوژی مستقل ، متخصص در امور پوستی از فرانسه) انجام و انداره گيری بيومكانيكی داوطلبان به وسيله متخصصين پوست تاييد شده انجام شد.اين مطالعات بالينی تحت نظر سازمان مقررات قانونی فرانسه و توسط كميته اخلاقي محلی تاييد شد.رضايت هر شخص مورد آزمايش قبل از مطالعه گرفته شده بود.

تسكين پوست :

عكسبرداری از صورت با استفاده دستگاه استاندارد visia انجام شد.با اين دستگاه امكان عكسبرداری با استفاده از نور استاندارد، نور سفيد، نور پلاريزه شده و نور پلاريزه شده موازی و نور uva وجود دارد.مدل (سوژه عكس برداری) با نور اتفاقی ٣٥ روشن شد كه پشت هر چروكی را سايه ايجاد ميكرد.

Effects of Ingestion of Collagen Peptide on Collagen Fibrils and Glycosaminoglycans in the Dermis

S COLLAGEN 1 TYPE BIOACTIVE NATURAL SPECIFIC SIGNS AGING SKIN REVERSE INTAKE ORAL WOMEN MATURE I

Fish collagen-containing drink is subcutaneously absorbed and attenuates the UVA-induced tissue-integrity destruction and DNA damages in 3D-human skin tissue model

Quantification of hydroxyprolyl-glycine (Hyp-Gly) in human blood after ingestion of collagen hydrolysate

به ما ایمیل بفرستید

  • خیابان وليعصر، بعد از بهشتی، جنب هتل سيمرغ، ساختمان شماره ۲۱۳۷، طبقه سوم

  • ۰۲۱-۸۸۵۵۴۴۱۲

  • ۰۲۱-۸۸۵۵۴۹۱۵

  • info@collagino.com